Водопідготовка

Водопідготовка
Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Система фільтрації CAC-ZO-5/G Насосы плюс оборудование
  Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. Дана модель комплектується насосом підвищення тиску і датчиком. ТІЛЬКИ Д..
  3482.86 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5P Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу з насосом Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ !. Дану мо..
  0.00 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5P/DD Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу з насосом і контролером Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВО..
  5525.35 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-6/M Насосы плюс оборудование
  Система фільтрації (без насоса з мінералізатором) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВО..
  3553.70 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-6P/M Насосы плюс оборудование
  Система фільтрації (з насосом та мінералізатором) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ Х..
  4592.66 грн.
Водопідготовка