Водопідготовка

Водопідготовка
Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Система фільтрації CAC-ZO-5 Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу без насоса Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ !. Дану м..
  3400.22 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5/G Насосы плюс оборудование
  Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. Дана модель комплектується насосом підвищення тиску і датчиком. ТІЛЬКИ Д..
  3482.86 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5/Q2 Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу (з насосом і мембрана 200GPD, без бака) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ..
  5548.97 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5/Q4 Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу (з двома насосами і двома мембранами 200GPD, без бака) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімік..
  0.00 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5P Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу з насосом Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ !. Дану мо..
  0.00 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5P/DD Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу з насосом і контролером Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВО..
  5525.35 грн.
Водопідготовка