Системи осмосу та фільтрації

Системи осмосу та фільтрації

Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Мінералізатор МT-33 Насосы плюс оборудование
  Мінералізатор MT33 для систем зворотного осмосу збагачує воду іонами: КА2 +, Mg2 +, Na +, K +, CO32-, SO42-, Cl-, F-. ..
  77.92 грн.
 • Постфільтр GT-33 Насосы плюс оборудование
  Постфільтр GT-33 для систем зворотного осмосу з активованим вугіллям з шкаралупи кокосових горіхів. Галузь застосування: Видаляє запахи, покращує смак. ..
  64.93 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-5/Q2 Насосы плюс оборудование
  Система зворотного осмосу (з насосом і мембрана 200GPD, без бака) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ..
  5548.97 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-6 G/M Насосы плюс оборудование
  Система фільтрації (без насоса з мінералізатором, з манометром) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ТІЛЬКИ Д..
  3500.00 грн.
 • Система фільтрації CAC-ZO-6 P/G/M Насосы плюс оборудование
  Система фільтрації (з насосом та мінералізатором, з манометром) Застосовується в системах водопостачання квартир і приватних будинків для отримання якісної питної води, очищеної від органічних і неорганічних речовин, бактерій і вірусів. Очистка відбувається без застосування хімікатів. ..
  4000.00 грн.
 • Система фільтрації води двоступенева з краном SF10-2 Насосы плюс оборудование
  Призначений для очищення холодної води від механічних домішок і шкідливих хімічних сполук. Фільтри оснащені Розповітрювач, комплектуються змінними картриджами, кріпленням і спеціальним ключем для монтажу.  Можлива комбінація картриджів механічної, хімічної і комбінова-ванною очисток води. Вар..
  850.64 грн.
 • Система фільтрації води триступенева з краном SF10-3 Насосы плюс оборудование
  Система фільтрації води "НАСОСИ плюс обладнання" серії SF10-3 - застосовується для фільтрації холодної води великих потоків. Виконує потрійний захист від забруднень у воді. Матеріал, з якого виготовлений фільтр, стійкий до впливу зносу, корозії і високого тиску. Водяний фільтр має високу продуктивн..
  1103.89 грн.

Системи осмосу та фільтрації