Фільтр самоочисний 3/4" холодна вода KARRO KR 88044

Фільтр самоочисний 3/4" холодна вода KARRO KR 88044

Модель: KR 88044
Наявність:
У наявності
Ціна: 669.90 грн.
Купити Швидке замовлення
Фільтр самоочисний 3/4" холодна вода KARRO KR 88044 — ваше замовлення

Ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть дійсні контактні дані, для того, щоб ми могли зателефонувати Вам

Опис

Фільтр самоочисний використовується для очищення потоку води від механічних домішок і частинок і, відповідно, для захисту труб та інших елементів трубопроводу від частинок піску, іржі та ін. Промивний фільтр встановлюється перед лічильниками холодної та гарячої води, насосами з «мокрим» ротором, регулюючою арматурою і іншими пристроями, чутливими до забруднення води або іншої рідини. Самопромівной фільтр не очищає рідину від машинного мастила, нафти і продуктів її переробки, а також від розчинних у воді частинок.
Фільтр для води встановлюється на горизонтальній ділянці трубопроводу у вертикальному положенні таким чином, щоб його колба була спрямована вниз, а стрілка на корпусі вказувала напрямок потоку води. Наполегливо рекомендується провести промивання трубопроводу перед установкою самопромивного фільтра. Також рекомендується встановити запірну арматуру перед фільтром, що дозволить проводити ремонт ділянки трубопроводу, на якому встановлено фільтр, без демонтажу всієї системи.
Самоочисний фільтр встановлюється в отоплюваному приміщенні в легкодоступному місці. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, УФ-променів, температури навколишнього середовища вище 65°С, агресивного пара або хімікатів. Не ставити масло, продукти нафтопереробки і пластикові предмети на фільтр.
Корпус фільтра виконаний з високоякісної нікельованої латуні, зверху на корпусі є отвір з внутрішнім різьбленням розміром 1/4" для підключення манометра.
Самоочисних фільтр для холодної води має виконану з прозорого колікарбоната колбу і комплектується пластиковим ключем.
Фільтр для гарячої води має латунну колбу.
Фільтруючий елемент виконаний з нержавіючої сталі і знаходиться всередині колби. Він являє собою циліндричну сітку, яка кріпиться на пластиковій основі.

Характеристики
усуває від механічних домішок і частинок і, відповідно, для захисту труб та інших елементів трубопроводу від частинок піску, іржі та ін.
Відгуки (0)

Написати відгукПримітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре

Схожі