Ремонт глибинних насосів

Ремонт глибинних насосів

Модель: від 200 грн.
Наявність:
У наявності
Ціна: 200.00 грн.
Купити Швидке замовлення
Ремонт глибинних насосів — ваше замовлення

Ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть дійсні контактні дані, для того, щоб ми могли зателефонувати Вам

Опис

Наші фахівці здійснюють весь спектр послуг з діагностики і ремонту насосних станцій і насосів (гарантійному, не гарантійному або післягарантійному).

Ми проведемо діагностику всього насосного обладнання на сучасній апаратурі, виявимо причини неполадок і порекомендуємо заходи їх усунення. Чому ми відразу не приступаємо до ремонту?

Тому, що бувають випадки, коли вартість ремонту виявляється приблизно такої ж вартості самого обладнання. Це економічно не вигідно клієнту. Тому ми ставимо його до відома про це і просимо прийняти рішення.

При вирішенні на користь ремонту, ми негайно починаємо його здійснювати. Ремонт і діагностика поверхневих насосів і насосних станцій - це наш коник.

Сама діагностика проходить в кілька етапів:

На першому здійснюється зовнішній огляд на предмет механічних пошкоджень. Потім проводиться перевірка електрообладнання та кабелів.

На третьому етапі аналізується стан вихідного отвору, підшипників і робочого колеса. За результатами цієї роботи клієнту ми видаємо відомість із зазначенням можливої ​​причини поломки і списку частин агрегату, що підлягають заміні або ремонту.

Варто зазначити, що ми не тільки діагностуємо стан насоса або насосної станції, але і звертаємо увагу на стан трубопроводу, що підводить і електропроводки.

Після прийняття клієнтом рішення про ремонт обладнання наші фахівці приступають безпосередньо до розбору та миття насоса, підвозять необхідні запасні частини і усувають поломку в найкоротші терміни.

Обов'язково після закінчення ремонту ми проводимо випробування обладнання на предмет його працездатності з новими складовими.

Відгуки (0)

Написати відгукПримітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре