Конвектори

Конвектори

Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Декоративний радіатор FCR 2 FANCOIL
  Конвектор FCR 2 може використовуватися для опалення сухих приміщень з невисокою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Комплектація Мідно першого алюмінієвий теплообмінник - 2 шт 2-й Короб -. 1 шт третя запірної арматури (кран кульовий три чверті..
  10800.00 грн.
 • Декоративний радіатор FCR 2 FANCOIL
  Конвектор FCFR 2 може використовуватися для опалення сухих приміщень з високою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Комплектація 1.Медно першого алюмінієвий теплообмінник -. від 2 до 4 шт 2.Во-друге Короб -. 1 шт 3.Третій запірної арматури (кра..
  13800.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FC 09 FANCOIL
  Конвектор FC 09 може використовуватися для опалення сухих приміщень з високою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Глибина монтажу в підлогу становить 90 мм, що дає можливість встановлювати прилад в приміщеннях, де немає можливості зробити глибоку..
  4760.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FC 09 plus FANCOIL
  Внутрішньо-підлоговий конвектор FC 09 plus може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Завдяки вбудованим двох стандартних теплообмінників досягається більш висока продуктивність при природній конвекції. Глибина монтажу в..
  8070.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FC 12 FANCOIL
  Конвектор FC 12 може використовуватися для опалення сухих приміщень з високою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Комплектація 1. Мідно-алюмінієвий теплообмінник - 1 шт. 2. Короб - 1 шт. 3. Запірна арматура (кран кульовий 3/4 повнопрохідний) -..
  4760.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FC 12 Plus FANCOIL
  Конвектор FC 12 Plus може використовуватися для опалення сухих приміщень з високою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Завдяки вбудованим двох стандартних теплообмінників досягається більш висока продуктивність при природній конвекції. ..
  8070.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FC 75 FANCOIL
  Конвектор FC 75 може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режимі природно..
  4760.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCF 09 FANCOIL з примусовою конвертацією
  Конвектор FCF 09 може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режимі природн..
  8240.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCF 12 FANCOIL з примусовою конвертацією
  Конвектор FCF 12 може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режимі природн..
  8240.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCF 12 Plus FANCOIL з примусовою конвертацією
  Конвектор FCF 12 Plus може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режи..
  10140.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCF 75 FANCOIL
  Конвектор FCF 75 може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режимі природн..
  7890.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCFA FANCOIL
  Конвектор FCFA​ может использоваться для отопления сухих помещений, как автономно, так и комбинироваться с другими отопительными приборами. Модель характеризуется высокой теплопроизводительностью, благодаря использованию тангенциальных электровентиляторов и теплообменника, расположеного под углом. Т..
  9240.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий FCFA Plus FANCOIL
  Конвектор FCFA Plus​ может использоваться для отопления сухих помещений, как автономно, так и комбинироваться с другими отопительными приборами. Модель характеризуется высокой теплопроизводительностью, благодаря использованию тангенциальных электровентиляторов и теплообменника, расположеного под угл..
  11220.00 грн.
 • Конвектор внутрішньо-підлоговий зменшеної висоти FC 75 FANCOIL
  Конвектор FCF 75 може використовуватися для опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Також передбачена робота конвектора в режимі природн..
  7790.00 грн.
 • Конвектор підлоговий декоративний FCB FANCOIL
  Конвектор FCB використовується в якості декоративного покриття радіатора для опалення сухих приміщень з невисокою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінації з іншими опалювальними приладами. Комплектація 1. Мідно-алюмінієвий теплообмінник - 1 шт. 2. Короб - 1 шт. 3. Запірна арматура (кр..
  11880.00 грн.
 • Конвектор підлоговий декоративний FCL FANCOIL
  Конвектор FCL використовується в якості декоративного покриття радіатора для опалення сухих приміщень з невисокою потребою в обігріві, як автономно, так і комбінації з іншими опалювальними приладами. Комплектація 1. Мідно-алюмінієвий теплообмінник - 1 шт. 2. Короб - 1 шт. 3. Запірна арматура (кр..
  5880.00 грн.
 • Конвектор цокольний внутрішньо-підлоговий FCFN FANCOIL
  Конвектор FCFN може використовуватися для монтажу в підвіконня і опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Найвужча модель. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Комплектація ..
  92400.00 грн.
 • Конвектор цокольний внутрішньо-підлоговий FCFP FANCOIL
  Конвектор FCFP може використовуватися для монтажу в підвіконня і опалення сухих приміщень, як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Найвужча модель. Модель характеризується високою теплопродуктивністю, завдяки використанню тангенціальних електровентиляторів. Комплектація ..
  9240.00 грн.

Конвектори