Насосні станції водопостачання

У цьому розділі інтернет магазину «Техномаш-Львів», можна ознайомитись та купити насосну станцію для потреб водопостачання.

Насосна станція - це автоматичний пристрій для перекачування води та збільшення тиску в водопроводі.

Чим відрізняються автоматичні насосні станції, купити які можна у цьому розділі, від звичайних насосів різних принципів дії? В першу чергу, будовою. До складу станції завжди входить насос (як правило, вихровий) та гідроакумулятор (мембранний бак). Інші елементи насосних станцій для перекачування води: реле тиску, манометр, з'єднувальний шланг, електричний кабель.

 
Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
  • Sprut AUJSP 355A/24L насосна станція автоматичного водопостачання
    Станції насосні побутові серії AUJSP призначені для забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів чистою водою з колодязів, свердловин, збірних резервуарів, водопроводів та інших джерел.Станції автоматично підтримують необхідний тиск в системі во..
    3594.66 грн.

Купити насосну станцію у інтернет магазині «Техномаш-Львів». Краща ціна в Україні.

При проживанні у заміському будинку або в приватному секторі, перед жителями часто постає проблема одержання води для побутових потреб. Особливо це актуально там, де не проведена централізована система водопостачання.

Тому більшість жителів приватних будинків вирішують систему радикальним способом - створюють свою автономну систему, серцем якої є саме насосна станція.

Принцип роботи насосної станції

Насосна станція є поверхневим насосом, який об'єднується з гідроакумулятором та реле. З поверхневого насоса вода з джерела потрапляє під тиском в гідравлічний акумулятор. Коли насос не працює, вода надходить з цього пристрою.

А коли рівень води в цьому пристрої стає нижче встановленої позначки, знову включається насос, подаючи воду. У деяких випадках купити насосну станцію потрібно для підвищення тиску води у системах водопостачання.

Об’єм гідроакумулятора насосної станції для домашніх потреб, як правило, становить не більше 25 літрів. Тому до того, як купити насосну станцію, ви повинні визначитися з максимальними обсягами водоспоживання, для комфортного користування.

Сфера використання насосних станцій

Насосні станції встановлюються для подачі води на дачі, в котеджі і у приватних будинках.

Від звичайного насоса вона відрізняється наявністю гідроакумулятора і автоматичним управлінням, завдяки якому в електричній насосній станції насос включається тільки тоді, коли є необхідність підняти тиск, таким чином, забезпечуючи економне споживання води.

Ціноутворення

Насосні станції купити зараз можна у великому асортименті моделей. Але перед тим як вибрати насосну станцію, почати потрібно з розміру гідроакумулятора. Чим він буде більшим, тим рідше системі доведеться насос вмикати та вимикати, завдяки чому забезпечується довга і міцна робота насосної станції.

Ціна насосних станцій багато в чому залежить саме від якості та об’єму накопичувача, так як саме ця деталь перетворює звичайний насос в справжню потужну станцію.

Зручність у використанні насосної станції

Якщо ви плануєте проживати в будинку тільки сезонно та використовувати водопровід тільки влітку, то краще купити насосну станцію, яку можна швидко зібрати та розібрати. Робиться це тому, що вода в трубах, які не використовуються взимку, може замерзнути і привести до значних проблем. До того ж, не варто забувати про численних злодіїв, які в «несезон» щосили орудують на дачних ділянках - вони можуть просто вкрасти насосну станцію.

Якщо у Вас виникають якісь додаткові запитання про те, як купити насосну станцію, Ви можете сміливо задавати їх нашим фахівцям. Для цього сконтактуйтесь з нами будь-яким прийнятним для Вас способом.