Глибинні насоси

Купити глибинний насос - Техномаш-ЛьвівУ цьому розділі інтернет магазину «Техномаш-Львів», можна ознайомитись та купити глибинний насос (занурювальний, заглибний – інші назви) для потреб водопостачання.

Глибинний насос - це побутовий прилад водопостачання, який добре підійде для подачі води не тільки зі свердловин, але і з колодязів, а також водойм і резервуарів. 

Винахід і вдосконалення глибинних насосів для свердловин зробило їх надзвичайно затребуваними і в побуті, і в промисловості. Їх популярність не викликає жодних питань у тих, хто вже встиг ознайомитися з незаперечними перевагами такого обладнання.

Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Sprut SCM3 насос центробіжний багатоступеневий глибинний
  Відцентрові багатоступеневі глибинні електронасоси серії SCM призначені для подачі води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, фермерських господарств і т.п .; використання в системах мийного облад..
  4480.00 грн.
 • Насос глибинний 100 QJD 210-0.75 центробіжний багатоступеневий Sprut
  Свердловинні електронасоси серії 100QJD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів.Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного з..
  4620.94 грн.
 • Насос глибинний БЦПЄ 0,32-63 У Водолій
  Призначений для подачі води з свердловин (з внутрішнім діаметром від 110 мм), також може використовуватися для подачі води з колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів. ..
  4455.78 грн.
 • Насос глибинний Водолій БЦПЄ 0,32-50 У
  Призначений для подачі води з свердловин (з внутрішнім діаметром від 110 мм), також може використовуватися для подачі води з колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів і городів. ..
  4093.48 грн.
 • Насоси+ БЦП 2.4-25У насос глибинний
  Електронасоси свердловинні серії БЦП 2,4 призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 95 мм і колодязів. Ідеально підходить для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зроше..
  2736.99 грн.

Купити глибинний насос у інтернет магазині «Техномаш-Львів». Краща ціна в Україні.

Переваги глибинних насосів

Забезпечення людей чистою водою. Якщо воду з верхніх шарів важко назвати чистою, то артезіанська вода з глибин 70-90 метрів повністю відповідає цій характеристиці. Піднімаючи таку рідину, глибинні свердловинні насоси оберігають нас від хвороб, пов'язаних з вживанням забрудненої води.

Відстань — не перешкода. Глибинний насос можна використовувати і в природному водоймищі, розташованому далеко від місця споживання води. Для цього його потрібно просто розмістити в озері або річці в горизонтальному положенні.

Високий ККД. Глибинні насоси для свердловин здатні забезпечити високий напір при низькому енергоспоживанні.

Багатофункціональність. Окремі моделі здатні перекачувати не тільки звичайну питну воду, але і мінеральну, та морську.

Частота обертань — регульована. Така здатність забезпечить вам і роботу в економному режимі, і, відповідно, тривалу експлуатацію насоса: при підвищеному навантаженні на пристрій автоматично знижується частота обертання, а при досягненні критичних показників перевантаження двигун самостійно вимикається.

Стійкість до зносу і перевантаження. Ті з насосів, які характеризуються плавним пуском, завдяки такій характеристиці зношуються набагато повільніше. І вам зовсім не варто турбуватися про можливі наслідки гідроудару.

А ще це перевага служить запорукою підтримки у водопровідній мережі потрібного вам тиску.

Перегріву — впевнене «ні». Вбудований термодатчик дозволяє контролювати наступ перегріву. Він запобігає поломку агрегату шляхом його негайного відключення. Ну а після охолодження «розумне» пристосування включить його — знову-таки, без вашого втручання.

Відмінні габарити і конструкція. Ці характеристики глибинних  насосів дозволяють використовувати їх в самих вузьких свердловинах і на великих глибинах — там, де з завданням підйому води не впорається ніяке інше обладнання.

Безшумна робота. Безшумна робота глибинного насосу — запорука вашого комфорту.

Примусове охолодження. У глибинних відцентрових насосах вода при прагненні вгору і проходженні через насос охолоджує його, що збільшує тривалість експлуатації такого агрегату.

Швидкість установки. Монтаж глибинного агрегату не займає багато часу.

Безпроблемне обслуговування. Глибинний насос не вимагає від свого власника практично ніяких дій для підтримання агрегату в робочому стані.

Надійна робота в реаліях сучасного життя. Ця перевага включає в себе відразу кілька підпунктів:

- протидія скачків напруги — при різкому підвищенні або зниженні напруги насос відключається електронікою двигуна, а включається при виході на нормальний режим роботи;

- використання якісних матеріалів — завдяки чому занурювальний прилад здатний постачати вас водою, придатною для пиття, протягом довгих років;

- захист від експлуатації «всуху» — при нестачі рідини у вашій свердловині електродвигун вчасно відключається.

Все перераховане вище нами служить запорукою тривалої і приємної експлуатації глибинних насосів.