Фекальні насоси

У цьому розділі інтернет-магазину «Техномаш-Львів» можна купити фекальні насоси різноманітного асортименту, різної конфігурації та потужностіФекальні насоси, або як їх ще називають — дренажні фекальні насоси, це спеціально спроектовані для перекачування забрудненої води з включеннями різних розмірів. Вони активно використовуються для: перекачування стічних вод; каналізаційних скидів; викачування вмісту вигрібних ям і затоплених підвалів — особливо актуально для приватних будинків і дач в разі відсутності централізованої каналізації; відкачування паводкових вод з великою кількістю дрібного сміття – трава, мул, глина, тощо.

Фекальний насос не обов'язково використовувати тільки для сильно забрудненої води — він є досить універсальним і може використовуватися, наприклад, для подачі води з невеликого ставка, яка відносно чиста, але тим не менш, містить включення.

Сортування:
Показати:
Вид: список сітка
 • Каналізаційний насос SQ 150-11 Speroni
  Занурювальні каналізаційні насоси з відкритим одноканальним робочим колесом з ріжучої кромкою. Завдяки великому діапазону напірних характеристик, можна ідеально підібрати насос серії SQ для перекачування вод з очисних установок, каналізаційних систем, підприємствах рибного господарства, зоотехнічни..
  72167.14 грн.
 • Каналізаційний насос SQ 150-15 Speroni
  Занурювальні каналізаційні насоси з відкритим одноканальним робочим колесом з ріжучої кромкою. Завдяки великому діапазону напірних характеристик, можна ідеально підібрати насос серії SQ для перекачування вод з очисних установок, каналізаційних систем, підприємствах рибного господарства, зоотехнічни..
  82911.40 грн.

Купити фекальний насос у інтернет магазині «Техномаш-Львів». Краща ціна в Україні.

Фекальний насос, як і інші насоси складається з корпуса, електродвигуна і робочої крильчатки, однак його відмітна особливість — стійкість корпусу до дії абразивних і хімічних домішок, наявність ножа-подрібнювача перед вхідним отвором, досить висока продуктивність.

Фекальні насоси поділяються на наступні класи:

 • зовнішні фекальні насоси – насос розташований на поверхні, забір води, що перекачується йде через шланг або трубу;
 • занурювальний фекальний насос – його корпус повністю занурюється у воду;
 • напівзанурювальний  фекальний насос – встановлюється вертикально, деякі моделі мають спеціальні ніжки для установки.

Як вибрати якісний і недорогий фекальний насос

Серед усього різноманіття на ринку подібних насосів важко відразу визначитися. Існує безліч компаній, що пропонують італійські, німецькі, датські , китайські насоси, які володіють великою кількістю модифікацій. Ціна фекального насосу в цьому випадку варіює в залежності від технічних характеристик і матеріалів, з яких виготовлені корпус насосу, його робочі колеса і вал, наявність опцій керування та захисту. Природно, при формуванні ціни часто має місце доплата за «бренд».

Якщо вам просто необхідно купити фекальний насос для будинку або дачі, зверніть увагу на наступні показники:

 • Потужність насосу (більш потужна модель споживає більше електроенергії).
 • З якого матеріалу виготовлені корпус і крильчатка. Нержавіюча сталь – запорука більш тривалого терміну служби. Чавун або пластик – це теж нормально, все залежить від інтенсивності експлуатації.
 • Конструктивні особливості, як то: наявність поплавкового вимикача, зворотного клапану, захисту від перепадів напруги, захист від перегріву.
 • Наявність позитивних відгуків про ту  чи іншу модель.
 • І, звичайно ж, його ЦІНА.

Впевнені у виборі, необхідно більше інформації — звертайтеся до наших фахівців. Ви отримаєте компетентні відповіді на ваші питання і зробите вибір свідомо й грамотно.