Спеціалізована насосна компанія «Техномаш – Львів»

Вітаємо у інтернет магазині спеціалізованої насосної компанії «Техномаш – Львів».  У нас Ви можете купити насоси та насосне обладнання, а саме: циркуляційні насоси для систем опалення та гарячого водопостачання, насоси для свердловин, відцентрові насоси, заглибні дренажні насоси, установки відведення стоків із житлових приміщень, насосні установки для водопостачання, а також великий вибір насосного обладнання та супутніх товарів.

Ми працюємо на ринку Західної України більше 15 років і є представником торгових марок «PEDROLLO», «CALPEDA», «WILO», «GRUNDFOS», «LOWARA», «SAER», «ZENIT», «PENTAX», «SPRUT», «VARNA», «SPERONI», «DAB», «IMPUMPS», «VAREM», «AQUASYSTEM», «IMERA».

Спеціалізована насосна компанія «Техномаш – Львів»

У нас ви зможете купите сучасне, якісне, надійне обладнання як відомих європейських компаній , так і продукцію українських виробників «ВОДОЛІЙ», «ХЕЛЗ», «УКРНАСОССЕРВІС», тощо.

Багаторічний досвід роботи дозволив команді «Техномаш – Львів» вивчити потреби насосного ринку Західної України, зокрема міста Львова та Львівської області. Сьогодні ми можемо допомогти Вам вибрати саме той насос або комплекс насосного обладнання, який дійсно буде відповідати усім Вашим вимогам щодо якості, надійності та енергоефективності. Ми забезпечимо комфорт та безпеку при монтуванні насосного обладнання, надамо гарантії на всі види насосів та насосного обладнання, а також повний комплекс після-продажного сервісу.

Наші спеціалісти завжди готові надати кваліфіковану допомогу в підборі насосного обладнання, проконсультувати проектантів та монтажників, забезпечити необхідною технічною інформацією.

Завдяки прямим поставкам від провідних світових виробників насосного обладнання,  ми можемо гарантувати Вам найкращі ціни на насоси, великий вибір насосного обладнання, та комфортні умови роботи.

СНК «Техномаш–Львів» на мапі: